Ljuskrona

357154

LJUSKRONA med sex ljusarmar, gulmetall, höjd 73 cm

Skador, lagningar

Belysning, Taklampor

Rum 11

Ljuskrona

Budhistorik (12 bud)
2291310
2291312
2291310
750
2291307
700
2291308
700

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.