Elsa Kantzow

357152

ELSA KANTZOW (1870-1956): Porträtt föreställande friherrinnan Kantzow född Liljencrantz född 1847 död 1921 (mor till konstnären Elsa Kantzow), signerad, olja på duk, ca 66x51 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Elsa Kantzow

Budhistorik (14 bud)
2290019
2290061
2290019
1 900
2290060
1 800
2290019
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.