Urverk 1900-tal

357151

URVERK, 14 st, 1900-tal, bl a Dunhill sterlingsilver, Plosy, Alpina, runda och fyrkantiga, diameter ca 20-35 mm

Smärre ytskador

Klockor/Ur

Urverk 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

2286292
2016-01-27 12:59:23

2016-01-29 kl 10:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.