Elsa Kantzow

357149

ELSA KANTZOW (1870-1956): Porträtt föreställande friherre Johan Albert Kantzow (bror till konstnären Elsa Kantzow), olja på duk, daterad ā tergo 1922, ca 120x77 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Elsa Kantzow

Budhistorik (3 bud)

2290537
2276089
2274466

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.