Urverk äldre

357147

URVERK, 32 st, 1800/1900-tal, bl a Tärnan, Zenith, Millionär, runda, fyrkantiga, diameter ca 16-23 mm

Smärre ytskador

Klockor/Ur

Urverk äldre

Budhistorik (5 bud)
2290658
500
2290504
450
2288970
2286287
2280489

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.