Urverk äldre

357145

URVERK, 15 st, 1800/1900-tal, bl a Waltham, ca 25-38 mm

Smärre ytskador, några visare saknas

Klockor/Ur

Urverk äldre

Budhistorik (9 bud)
2290601
750
2290512
700
2290502
650
2290276
600
2290173
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.