Urverk äldre

357141

URVERK, 12 st, 1800/1900-tal, bl a Halda, Doka, Orator, Wyler, diameter ca 40-45 mm

Smärre ytskador

Klockor/Ur

Urverk äldre

Budhistorik (5 bud)
2289867
2286799
450
2284376
2284375
2278375

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.