Bordsur 1930-tal

357139

BORDSUR, 1930-tal, märkt "Svenskt Runa Fabrikat", fodral fanerat i körsbär, på ställning och bottenplatta i sten, mässingsdetaljer, höjd 39, 36 x 19 cm, nyckel och pendel finns

Klockor/Ur

Rum 7

Bordsur 1930-tal

Budhistorik (7 bud)
2282922
600
2291075
550
2282922
500
2291074
450
2282922

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.