Bordsur Louis XV stil

357132

BORDSUR, 1800-talets början, Louis XV-stil, förgylld brons, höjd 33, 27 x 11 cm, pendel och nyckel finns

Klockor/Ur

Rum 20

Bordsur Louis XV stil

Budhistorik (4 bud)

2290219
1 800
2290218
1 600
2290144
2287878
750

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.