Anton Genberg

357129

ANTON GENBERG (1862-1939): Vintermotiv, signerad A Genberg , olja på duk, 91x136 cm

Mindre färgbotfall

Konst, Äldre måleri

Anton Genberg

Budhistorik (39 bud)
2290611
28 000
2291112
28 000
2290611
27 000
2291107
26 000
2290611
25 000

Slutpris SEK:
28 000
2 820 EUR, 3 203 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.