Bordsur 1800-tal empire, pendel och nyckel finns

357128

BORDSUR, 1800-talets första hälft, empire, förgylld och svärtad brons, dekor med senare sfinx, höjd 35, 21 x 10 cm

Klockor/Ur

Rum 20

Budhistorik (19 bud)
2290546
2 600
2290545
2 400
2290334
2290186
2290040
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.