Ljuskrona med prismor

357120

LJUSKRONA för fyra ljus, 1800-tal, med prismor, mässing, höjd 83, diameter 45 cm

Skador, enstaka prismor kan saknas

Belysning, Ljuskronor

Rum 11

Ljuskrona med prismor

Budhistorik (4 bud)

2283781
1 600
2279457
2283780
2279457

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.