Thure Wallner oljemålning

357113

THURE WALLNER (1888-1965), "Taltrast", signerad Th. Wallner, olja på pannå av papp, 28x25 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Thure Wallner oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2290300
2 400
2282720
2281845
700
2280472
500
2277748
450

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
5 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.