Väggur nyrenässans

357107

VÄGGUR, 1800-talets slut, nyrenässans, fodral i ek, dekor i mässingsdetaljer, höjd ca 82 cm, bredd ca 47 x 19 cm, nyckel och pendel finns

Lagningar

Klockor/Ur

Rum 19

Väggur nyrenässans

Budhistorik (22 bud)
2291676
2 800
2291668
2 600
2290618
2 400
2291666
2290618

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.