Anders Zorn etsning

357103

ANDERS ZORN (1860-1920), August Strindberg, 1910, signerad Zorn, etsning, 29,8 x 19,8 cm.
LITTERATUR: Asplund 231, Hjert & Hjert 149, ZG 231, 2 état , sällsynt

Kundcenter

Anders Zorn etsning
Budhistorik (8 bud)
2290629
14 000
2284707
13 500
2275761
13 000
2275760
12 000
2275759
10 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.