Gösta Wiberg

357079

GÖSTA WIBERG (1900-1971), Komposition med naken kvinna, signerad, olja på pannå, 50 x 34 cm, oramad

Smärre krackelyr, stilleben på baksidan

Fack 22

Gösta Wiberg

Budhistorik

2016-01-29 kl 20:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.