Yrjö Edelmann

357070

YRJÖ EDELMANN (född 1941), Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, bladstorlek ca 43,5x62 cm

Fack 31

Yrjö Edelmann
Budhistorik (27 bud)
2290642
2 600
2290640
2 400
2290641
2 400
2290640
2290411

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.