Knut Vallinder oljemålning

357066

KNUT VALLINDER (1909-1987): Sträckande sjöfågel i kustband, signerad Knut Vallinder, olja på duk, ca 51x101 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Knut Vallinder oljemålning

Budhistorik (31 bud)
2291796
9 600
2291822
9 400
2291796
8 800
2291817
8 600
2291796
7 400

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.