Vas Holland

357062

VAS, 1700-tal, Holland, fajans, underglasyr i blått, hänmklar i form av ormar, höjd ca 30 cm

Skador, lagningar

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat

Monter 7

Vas Holland

Budhistorik (19 bud)
2291639
2291638
1 300
2282133
2282132
2282131

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.