Figurer i trädgård

357061

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (omkring 1800): (2) Figurstaffage i trädgård, olja på duk uppfodrad på pannå, text på fram- och baksida, ca 26x33 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, pannå med skador

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Figurer i trädgård

Budhistorik (26 bud)
2287398
7 600
2287425
7 400
2287398
7 200
2287414
7 000
2287398
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.