Kartellur Frankrike

357055

KARTELLUR, Frankrike, 1900-talets andra hälft, urverket märkt Jary Frèes Etcie, Louis XVI-stil, förgylld, höjd ca 51 cm, nyckel och pendel medföljer (finns att avhämta vid Utlämningen)

Klockor/Ur

Rum 20

Kartellur Frankrike

Budhistorik (13 bud)
2289321
1 400
2287279
1 300
2289017
2287279
700
2288709
650

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.