Esther Kjerner oljemålning

357045

ESTHER KJERNER (1873-1952): "Motiv från Arild", signerad och daterad E Kjerner 1929, olja på pannå, ca 25 x 33 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Esther Kjerner oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2290853
2290850
1 800
2290848
2290847
2290845
900

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.