Anna Gardell Ericson gouache

357029

ANNA GARDELL ERICSON (1853-1939): Skördemotiv i aftonrodnad, signerad och daterad Anna Gardell Ericson -78, gouache, ca 33 x 50 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Anna Gardell Ericson gouache

Budhistorik (2 bud)

2274613
8 000
2274612
7 000

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.