Planschverk

356987

PLANSCHVERK, 1800-talets slut, "TECKNINGAR för belysning af frågan om STADSPLANER" (i tretton blad), märkt Lith. Centr. Tryckeriet, Stockholm

Mindre skador, fläckar

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Rum 12

Planschverk

Budhistorik (9 bud)
2286769
2286387
2286387
700
2275657
650
2275657
550

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.