Ljusstakar fransk directoire

356981

LJUSSTAKAR, 1 par, directoire, Frankrike, förgylld och brännförgylld brons, mörkpatinerad konisk stam, ljusmanschetter, höjd 25,5 cm

Äldre lagning

Metall, Belysning

Monter 6

Ljusstakar fransk directoire

Budhistorik (4 bud)

2274365
6 000
2274363
5 000
2273570
2272105

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.