Manuskriftblad Persien

356979

MANUSKRIFTBLAD, 5 st, 1800-talets slut, Persien, figurkompositioner, akvareller, samramade, rammått ca 42x104 cm

Orientaliskt, Konsthantverk, Konst, Teckningar

Rum 8

Manuskriftblad Persien

Budhistorik (18 bud)
2289109
4 200
2289106
2289108
2289106
3 800
2289104
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.