Resebestick 1700-tal

356949

RESEBESTICK, bestående av: kniv och gaffel, i läderfodral, silver och stål, stämplade Carl Gideon Renander, Stockholm 1793, längd 19 cm

Slitage, skador

Diverse

Monter 6

Resebestick 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
2289536
3 400
2289006
3 200
2282859
2276718
2 800
2282858
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.