P.C Dommersen

356933

P.C DOMMERSEN (1800-tal): Marint motiv, signerad och daterad -87, olja på pannå, 15x20 cm

Konst, Äldre måleri

P.C Dommersen

Budhistorik (5 bud)
2281450
2279781
2 600
2279775
2 400
2274409
2272289

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.