Golvlampa

356928

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, höjd ca 158 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa

Budhistorik (5 bud)
2288610
700
2280523
650
2280521
600
2280519
550
2279915
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.