Bankett och taburett

356927

BANKETT, TABURETT, Karl Johan, 1800-talets första hälft resp. omkring 1900, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, fläckar, repor

Rum 22

Bankett och taburett

Budhistorik (9 bud)
2285604
2284706
2284706
700
2284751
650
2284706
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.