Spelbord

356925

SPELBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, mahognyfanér, fothylsor och beslag i mässing, ljusbrickor på vardera sida, höjd 76, 86x43 cm

Slitage, sprickor, nyckel saknas

Rum 8

Spelbord

Budhistorik (4 bud)

2287531
450
2287477
2287424
2287073

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.