Bordsur

356924

BORDSUR, 1900-talets mitt, bronserad metall, urverket H&F Paris, höjd ca 39 cm

Urtavla med skador, nyckel saknas, något sned dekoration upptill

Klockor/Ur

Rum 13

Bordsur

Budhistorik (4 bud)

2289309
450
2289033
2288902
2288101

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.