Marstrand Fästning

356917

EMILY NONNEN (1812-1905): Marstrand fästning, signerad och daterad 1852, akvarell, 17x24 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Marstrand Fästning

Budhistorik (18 bud)
2289188
4 200
2289187
2289183
3 800
2289182
3 600
2289176
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.