August Wilhelm Boesen

356916

AUGUST WILHELM BOESEN (1812-1857): Campagna Romana, signerad och daterad 1845-46, akvarell, 15x23 cm

Monter 6

August Wilhelm Boesen

Budhistorik (4 bud)

2288047
2 600
2274486
2 400
2272285
2271902
1 300

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.