Akvareller 1800-tal

356914

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Europeiska miljöbilder, en monogramsignerad, den största 15x19,5 cm
PROVENIENS: Tullverket

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Akvareller 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

2285906
2285605
2269828

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.