Nattljusstakar Gustaf Möllenborg

356906

GUSTAF MÖLLENBORG, nattljusstakar, 1 par, silver, Stockholm 1845, höjd ca 9 cm, total vikt ca 260 g

Slitage, bucklor

Silver

Monter 7

Budhistorik (13 bud)
2291759
2288612
2288611
1 800
2285686
1 600
2285364

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.