Flickdocka Kämmer & Reinhardt

356901

KÄMMER & REINHARDT BISKVI BABYDOCKA, 1920-tal, märkt "K*R, Simon & Halbig, 126, 50", insatta bruna blundögon, öppen mun med två tänder och rörlig tunga, blond mohairperuk, femdelad babykropp i massa, klädd i babydress, längd 53 cm

Fingrar med skador

Diverse, Leksaker

Monter 6

Flickdocka Kämmer & Reinhardt

Budhistorik (15 bud)
2275548
2288955
2275548
900
2288954
850
2275548

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.