Bokskåp

356900

BOKSKÅP, med ej passande underdel, 1900-tal, furu, vitrindelens höjd 170, 105x33, underdelens höjd 80, 114x57 cm nyckel finns till överdelen
Proveniens: Tullverket

Skador

Rum 19

Bokskåp

Budhistorik (26 bud)
2285957
3 800
2285949
3 600
2285940
3 400
2285935
3 200
2285933

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.