Skrivbord

356893

SKRIVBORD, Partners Desk, 1900-talets början, ek, 76, 132x165 cm
PROVENIENS: Tullverket

Skador, nycklar saknas

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 1

Skrivbord

Budhistorik (65 bud)
2287722
13 000
2287718
12 500
2287711
12 000
2287708
11 500
2287692
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.