Bokskåp

356887

BOKSKÅP, empirestil, 1900-tal, mahognyfanér, 2-delat, beslag i brons, höjd 250, 137x60 cm, nycklar finns
PROVENIENS: Tullverket

Smärre sprickor och skador

Bokskåp

Budhistorik (14 bud)
2280494
17 000
2285663
16 500
2280494
16 000
2285662
15 500
2280494
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 712 EUR, 1 945 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.