Olof Hermelin olja på duk

356870

OLOF HERMELIN (1827-1913): Sommarlandskap, signerad och daterad O.Hermelin 1905, olja på duk, 51x79 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Olof Hermelin olja på duk

Budhistorik (20 bud)
2296132
15 500
2294322
15 000
2294322
9 000
2293354
8 800
2293354
8 600

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.