Japanska träsnitt

356866

JAPANSKA TRÄSNITT, 3 st: varav en signerad Yoshiiku (1833-1904), Samisenspelande kvinna, obanformat, oramade

Slitage, fläckar

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Monter 7

Japanska träsnitt

Budhistorik (11 bud)
2287772
750
2290405
700
2287772
650
2290401
600
2287772
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.