Bänk jugend

356856

BÄNK, 1900-talets första kvartal, jugend, ek, höjd ca 47, 190x60 cm

Slitage, tvärslåar saknas

Rum 7

Bänk jugend

Budhistorik (18 bud)
2288967
1 700
2288942
1 600
2288425
2287373
1 400
2287373
850

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.