Båtmodell

356854

BÅTMODELL, ångbåtsskrov, 1800-talets slut, i bemålad plåt, med maskin, längd 88 cm

slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 15

Båtmodell

Budhistorik (34 bud)
2288280
3 400
2288221
3 200
2286616
2288220
2286616
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.