Spegel

356848

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, föregylld och bronserad dekor, höjd 81x36 cm

Nagg

Speglar

Rum 2

Spegel
Budhistorik (18 bud)
2286878
2288987
2286878
1 400
2288986
1 300
2286878

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.