Stol 1900-tal

356846

KONTORSSTOL, 1900-talets slut, djuphäftad klädsel, snurrfunktion, sitthöjd ca 51 cm

Rum 5

Stol 1900-tal

Budhistorik (32 bud)
2289211
2 800
2289208
2 600
2289205
2 400
2289179
2289184

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.