Byrå 1800-talets andra hälft,

356837

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny och valnöt, beslag och fothylsor i mässing, höjd ca 84, 83x41 cm

Nyckel saknas, fanérskador o sprickor

Rum 5

Byrå 1800-talets andra hälft,

Budhistorik (12 bud)
2288625
2288624
1 400
2288623
1 300
2288622
2288621

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.