Madeleine Pyk akvarell

356830

MADELEINE PYK (född 1934): "Stazione Ventemiglia", signerad och daterad M. Pyk Nyår M Pyk 1987, akvarell, 15x22 cm

Fack 44

Madeleine Pyk akvarell

Budhistorik (3 bud)

2289467
2274489
2271899
850

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.