Harry Wichmann olja

356829

HARRY WICHMANN (1916-1993): Torget i Albufeira, signerad och daterad Wichmann -59, olja på pannå, 34x48 cm

Fack 17

Harry Wichmann olja

Budhistorik (5 bud)
2290986
500
2290449
450
2290389
2289980
2276241

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.