Anna Billing akvarell

356827

ANNA BILLING (1849-1927), Försommar vid mälaren, signerad och daterad Anna Billing 1900, akvarell, 31x20 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Anna Billing akvarell

Budhistorik (6 bud)
2276390
2276389
2 800
2276250
2276249
1 800
2276248

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.